لطفا این متن را در ادامه متن قبلی بخوانید : 

اما نکته عجیب اینجاست که در برخی از موارد ، علاوه بر جوسازی رسانه‌های خارجی برای بی‌گناه نشان دادن این جاسوسان ، برخی رسانه‌های جناح ا.ط و مسئولین دولتی هم اصرار عجیبی بر بی‌گناه نشان دادن این جاسوسان داشتن . ! اون هم با چه استدلال‌های عجیبی ! می‌گفتن فلانی استاد دانشگاهه، پس جاسوس نیست ! فلانی مادر دو تا بچه ست ، پس نمی‌تونه جاسوس باشه ! فلانی فعال محیط زیسته ، پس امکان نداره ! شاید یک روزی هم بگن که من مسئول فلان وزراتخانه و . هستم ، من نمی تونم جاسوس باشم ! مگه میشه ؟ مگه داریم ؟  سوال اینجاست که چگونه می شود یک جاسوس ، وزیر امور خارجه کشور عزیزمون رو رفیق خودش بدونه ؟! جیسون رضائیان خطاب به م.ج.ظ : جواد اومدی شهر ما مقاله ارائه دادی یه زنگم به من نزدی ؟ فکر میکردم رفیقیم ! » جوادآقا نیز علیه سریال گاندو گفته بود ما پول نداریم فیلم تبلیغاتی بسازیم » ! حالا مگه کسی از جیب شما ، برای ساخت فیلم پول برداشته ؟! با این حال ، فکر میکنم اگر قرار بود شما فیلمی رو بسازید ، برای اثبات بی‌گناهی رفیق شفیقتون ، جیسون رضائیان می‌ساختین !

و نکته عجیب تر اینکه ، دقت کردین چرا یک دفعه یوزپلنگ ها میشن موضوع اول مملکت یا یکهویی موضوع کم آبی ، تیتر اول رسانه ها میشه ؟! شاید برای این بوده که راه را با آن بهانه های واهی ، برای دیگر جاسوس ها هموار تر سازند. و چطور بود که حتی در پر مخاطب ترین برنامه های رسانه ملی ، این مشکلات جزئی و یا قابل حل و درمان رو ، مشکلی جدی می نامیدن . از جمله برنامه خندوانه و . . بله ، هم موضوع آب و هم انقراض یوزپلنگ ها مهم هستن ؛ ولی نباید به گونه ای باشن که این موضوعات ، راهی رو برای به خطر انداختن امنیت کشور برای اون جاسوسان باز کنه و هموار بسازه .

دوستااان ! همه به گوش ! پروژه ی نفــــــــــوذ در حال اجراست .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها